درباره

دکتر آنا شیمی مهام

تاریخچه ما

شرکت تولیدی شیمیایی دکتر آنا شیمی مهام با برند مطرح جهانی دکتر آنا با عنایت خداوند منان از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت نمود.
و در حال حاضر در زمینی به مساحت یک هکتار واقع در شهرک صنعتی پیشوا در زمینه تولید رنگهای ساختمانی و صنعتی و خودرویی و حلالها و انواع رنگهای تخصصی و چسبهای صنعتی مشغول به فعالیت است.
این شرکت در سال ۱۳۹۹ خیلی تخصصی
شروع به تولید ورنی های UV کیورینگ مات و براق ،رنگهای پودری و سلولزی و پرایمر نوارلبه و روکش پی وی سی و رنگهای یوپی وی سی و انواع چسب وکیوم ممبران و نیز حلالهای تخصصی و چسبهای صنعتی نمود،به گونه ای که مقام برترین تولید کننده سال ۱۴۰۰ را از آن خود نمود.
این کارخانه دارای چندین آزمایشگاه مجهزتولید و تحقیقات ، و‌تجهیزات کامل جهت کنترل کیفی محصولات
و نیز اجرای دقیق مقررات و با دارا بودن استانداردهای اروپایی میباشد.
بسیار خرسندیم که در فاز اول و به منظور براورده کردن نیاز کشور و نیز اشتغال جوانان تحصیل کرده این مرز و بوم با ظرفیت تولید سالانه ۶۳۹۹ تن ،با استفاده از اخرین تکنولوژی ماشین الات و نیروهای مجرب تولید و فروش تحقق بخشیده ایم

 

ماموریت و چشم انداز

این کارخانه دارای چندین آزمایشگاه مجهز تولید و تحقیقات ، و‌ تجهیزات کامل کنترل کیفی حین تولید و آزمایشگاه مجهز در دفتر مرکزی شرکت جهت کنترل کیفیت محصولات و نیز اجرای دقیق مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد . طرح توسعه این کارخانه با چشم انداز تولید و توزیع محصولات جدید با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و بسته بندی در دست اقدام می باشد.
بسیار خرسندیم دکتر آنا شیمی مهام به منظور برآورده کردن نیاز کشور و نیز اشتغال جوانان تحصیل کرده این مرز و بوم و شعار ” اعتبار ما … مشتریان ماست” را با استفاده از آخرین تکنولوژی ماشین آلات تولید و بسته بندی و نیز بهره گیری از مجرب ترین و کارآمد ترین کادر تحقیقات ، تولید ، فروش ، توزیع ، واردات و صادرات و پشتیبانی با عنایت به استانداردهای جهانی عملا تحقق بخشیده است.

2020

تاسیس شرکت دکتر آنا شیمی مهام

این مجموعه برای پیاده سازی ایده های نو و حمایت از بخش تولید و به دنبال برطرف کردن مشکلات و نیازهای تولیدکنندگان افتتاح و ثبت شد .

2020

پیشرفت در تولید

تولید پرایمر برای اولین بار در ایران در این مجموعه انجام پذیرفت که قابل رقابت با شرکت های خارجی می باشد .

دکتر آنا شیمی مهام

گواهینامه و استانداردها

_