محصولات تخصصی

دکتر آنا شیمی مهام

_

صنعت نوار لبه و روکش PVC و دیوار پوش

.
.
پرایمر نوار لبه و روکش PVC

ورنی های PVC
ورنی مات و براق یووی
ورنی هوا خشک ضد خط و خش

رنگ نوار لبه PVC
رنگ روکش PVC
رنگ دیوارپوش و قرنیز

_

رنگ نوارلبه pvc

رنگ و جوهر مخصوص نوارلبه و روکش پی وی سی:
رنگ نوارلبه پی وی سی (pvc) دکترآنا
مهمترین نکته ای که در انتخاب رنگ مخصوص نوارلبه و روکش مورد توجه قرار  می گیرد، حساس بودن این فرآورده به آب است. ورق (MDF) به راحتی رطوبت و آب را جذب می کند و رسیدن آب به این ماده موجب واکشیدگی، ترک برداشتن و در نهایت متلاشی شدن آن می شود.
با توجه به حساسیت (MDF) به رطوبت، پیش از رنگ کردن نوارهای لبه آن باید نوار عاری از هرگونه گرد و غبار باشد.رنگهای مخصوص نوارلبه توسط اپراتور رقیق شده و و سپس برروی نوار اسپری میشود .اولین تولید کننده رنگهای پی وی سی نوارلبه در ایران شرکت دکترآناشیمی مهام میباشد و کامل ترین گالری رنگ بندی و تنوع محصولی رنگ نوارلبه pvc و روکش pvc و قرنیزهای پی وی سی با نام تجاری Dr.Ana بوده ، این رنگها قابلیت سازگاری با انواع ورنی های موجود در بازار حتی ورنی های خارجی و داخلی را دارا میباشند .
شرکت دکترآنا شیمی مهام با مشاوره و راه اندازی خط رنگ نوارلبه پی وی سی در بسیاری از شرکتهای تولیدی نوارلبه ،تولید کنندگان نوارلبه را از وابستگی به رنگهای خارجی بی نیاز گردانید بطوریکه اکنون بسیاری از تولید کنندگان نوارلبه بصورت مستقل در کارگاههای خود شروع به تولید رنگهای مورد نیاز خود و همکاران خود نموده اند.
کیفیت رنگها شامل تست یووی،خراش،براقیت و چسبندگی و رنگدهی و پوشش عالی میباشد .
از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع و چسبندگی بالا و نیز سازگاری عالی با انواع ورنی های مات و براق میباشد

_

ورنی

ورنی مات و براق pvc نوارلبه و روکش
ورنی مات و براق پی وی سی دکترآنا
این ورنی ها به دو نوع مات و براق دسته بندی شده اند
موجب محافظت نوار و روکش در برابر خراش و آسیب‌های جزئی و همچنین جذابیت بیشتر آن می‌شود .
در مرحله اعمال ورنی بر روی سطح چاپی باید توجه داشت که سطوح چاپی ورنی خورده در قسمت خروجی ماشین چاپ روی هم انباشته نشوند و زیاد تحت فشار قرار نگیرند. چرا که در غیر این صورت موجب پشت‌زنی سطوح در چاپ می‌گردد.
از این ورنی ها جهت متالیک کردن پی وی سی و روکش نیز میتوان استفاده نمود.
بطوری که صدفهای ریز و درشت متالیک را به ورنی اضافه کرده و بر روی نوار چاپ نمایید
پوشش پدید امده کاملا درخشان و روان بوده و به زیبایی نوارهای پی وی سی و روکشها را پوشش متال میبخشد
از ویژگیهای این محصول ضد خط و خش بودن و براقیت بالا میباشد

ورنی هوا خشک نوارلبه و روکش پی وی سی

این ورنی برای اولین بار در ایران تولید شده است
تک جزیی بوده و ضد خط و خش و دارای چسبندگی بالاست،این ورنی بدون نیاز به کیور شدن و یا جز دوم سریع خشک شده و خاصیت ارتجاعی و براقیت بالایی دارد،این ورنی جهت براق و ضد خط و خش کردن نوارلبه های پی وی سی -زیره کفش-بلوریجات و انواع صنایع کاربرد بسیار بالایی دارد.شرکت دکترآناشیمی مهام بعنوان اولین تولید کننده این ورنی مقام بهترین ورنی هواخشک صنعت پی وی سی را از ان خود کرده است

_

پرایمر نوار لبه

از افتخارات شرکت دکترآنا اینست که اولین تولید کننده پرایمر نوارلبه و روکش پی وی سی در ایران بوده و سومین کشور سازنده این محصول در جهان میباشد.و توانسته است نشان تقدیر برترین شرکت تولید کننده محصولات تخصصی را در سال ۱۴۰۰ از ان خود کند
پرایمر نوارلبه و روکش پی وی سی
پرایمر نوارلبه و روکش پی وی سی دکترآنا
پرایمر نوارلبه Dr.Ana دکترآنا یکی از با کیفیت ترین پرایمرهای نوار لبه های و روکش پی وی سی میباشد که قابلیت چسبندگی بسیار بالا به پشت نوار پی وی سی و همچنین چسب گرانول داشته و موجب چسبندگی عمیق نوار به چوب میشود .این پرایمر باعث اتصال نواربه سطح نئوپان یا mdf توسط چسب گرانول میباشد،در اصل پشت نوار را اماده چسبیدن به mdf و نئوپان میکند،این پرایمر علاوه بر تاییدیه از بزرگترین شرکتهای نوارسازی دارای تاییدیه از پژوهشکده های رنگ و چسب و نیز ce اروپا میباشد. ازمایشات بدست امده قدرت چسبندگی این پرایمر را چندین برابر بالاتر از پرایمرهای وارداتی اعلام کرده است.
این پرایمر دارای دو کد متفاوت میباشد که درجه یک ان با برند Dr.Ana کد 0369 نشانه گذاری شده است و درجه دو آن که مکمل پرایمر های خارجی میباشد با برند A&P و کد 60.66 نشانه گذاری شده است.
یکی از مواد پر مصرف برای تولید کنندگان روکش و نوار لبه PVC ، پرایمر PVC می باشد که به عنوان یک واسط برای اتصال بهتر و مستحکم تر بین سطح پی وی سی و چسب استفاده می شود.
به کمک این پرایمر می توان جهت لمینت کردن فیلم و ورق های PVC با هر سطح دیگری اعم از PVC ، MDF ، فویل آلومینیوم ، کاغذ و انواع فیلم های پلیمری دیگر استفاده نمود. 
از جمله فعالیت های گروه تولیدی دکترآناشیمی مهام عرضه مستقیم پرایمر های PVC می باشد.
این محصول جهت حل فرآیند لمینت تمامی شرکت های تولید کننده روکش و نوار لبه ی PVC با کیفیت و قیمت بسیار عالی قابل مصرف می باشد
ویژگیهای پرایمر نوارلبه و روکش پی وی سی دکتر آنا محصول تولید شده در شرکت دکترآناشیمی مهام:
خشک شدن سریع،چسبندگی بالا،ویسکوزیته بالا،سازگاری با حلالهای استون و ام ای کی mek, و حلال مخصوص پرایمر دکترآنا